Algemeen Diaconie

Gift voor SchuldHulpMaatje Apeldoorn

Stichting SchuldHulpMaatje Apeldoorn stuurt vrijwilligers aan die als maatje mensen met financiële problemen begeleiden. Om ervoor te zorgen dat deze maatjes goed hun werk kunnen doen volgen ze een gecertificeerde opleiding tot SchuldHulpMaatje. Voor de kosten van de begeleiding en opleiding van deze mensen is er per persoon jaarlijks 250 euro nodig. De kerkenraadscommissie heeft besloten om dit jaar een van de SchuldHulpMaatjes te sponsoren vanuit diaconale middelen. Omzien naar de naaste in (financiële) nood is een belangrijke taak van de gemeente. De bijdrage aan SchuldHulpMaatje is uiteraard mede door u als gever aan de diaconale collecte mogelijk. We willen u hartelijk danken voor uw financiële betrokkenheid. NB. Als u zelf financiële problemen hebt dan kan de diaconie van De Fontein ook u helpen. In onze gemeente is Gerard van Hal aanspreekpunt. U kunt hem bereiken:

Montanalaan 6, 7313 CJ Apeldoorn, 055-3551758 of diaconie@defonteinapeldoorn.nl. Schroom niet, want uw hulpvraag zorgt ervoor dat onze gemeente de diaconale taak kan vervullen!