Op zaterdagmiddag 7 februari 2026 vindt in Beekbergen een studiemiddag plaats over de vraag: ‘Zonder Thora geen Nieuwe Testament?’ Gastspreker is dr. Michael Mulder, universitair docent Nieuwe Testament en Judaïca aan de Theologische Universiteit Apeldoorn en docent aan de CHE. Accordeonist Juul Beerda levert een passende muzikale bijdrage. Alle geïnteresseerden in de classis Veluwe – voorgangers, andere ambtsdragers en gemeenteleden – zijn van harte welkom.
De middag begint om 13.30 uur (zaal open om 13.00 uur) en eindigt om circa 16.00 uur. Daarna kun je nog napraten onder het genot van een drankje en hapje. De middag wordt georganiseerd door de commissie Kerk & Israël van de classis Veluwe van de Protestantse Kerk, en is bedoeld om meer context te bieden bij en te inspireren voor de relatie tussen kerk en jodendom in de plaatselijke gemeenten. Aanmelden is niet nodig. Koffie, thee en drankjes dienen contant afgerekend te worden. Er wordt gecollecteerd voor steun aan een gaarkeukenproject in Jeruzalem. Het adres van kerkelijk centrum Het Hoogepad is: Papenberg 5 te Beekbergen. Parkeren is mogelijk bij de nabijgelegen Hervormde Kerk. Meer informatie op www.kerkenisraelveluwe.nl, of via e-mail: ccki.veluwe@gmail.com

Avondmaalsdienst
In veel gezinnen werd op oudejaarsavond traditiegetrouw Psalm 90 gelezen: ‘Leer ons onze dagen tellen, dat wijsheid ons hart vervult’.

