Op zaterdag 11 en zondag 12 oktober staat er iets moois te gebeuren: het Zinderfestival 2025! Een weekend vol muziek, ontmoeting en verbinding tussen alle wijkgemeenten. Zet het alvast met dikke stift in je agenda, want dit wil je niet missen!
Wat staat er op het programma?
Zaterdag 11 oktober
- Een projectkoor voor volwassenen én een kinder-/ jongerenkoor zingen samen een kleurrijk palet aan
liederen – van klassiek tot opwekking. - De koren repeteren overdag onder leiding van ervaren dirigenten, ergens in een van onze PGA kerken.
Zondag 12 oktober – Viering in de wijkkerken
Elke wijkkerk vult de zondagochtenddienst op eigen wijze muzikaal in:
- In De Hofstad zingt een mannenkoor
- In De Vuurplaats wordt gewerkt aan een Taizéviering
- In de Wilhelminakerk is een oecumenische dienst rond Psalm 23
- De Grote Kerk heeft die ochtend geen dienst, want…
Zondagmiddag 12 oktober – Zin in Muziek in de Grote Kerk!
Van 12:00 tot 17:00 uur is er een doorlopend inloopconcert. Je kunt komen en gaan wanneer je wilt. Denk aan:
- Koren, musici en solisten uit onze eigen gemeentes
- Liederen om mee te zingen
- Korte verbindende teksten
- Afsluiting door de projectkoren
- En natuurlijk: koffie, thee, sap en een lekker hapje na afloop
Doe je mee? We zoeken:
- Muzikanten, zangers, koren (enz.)
- Gemeenteleden die willen helpen bij de organisatie (denk aan: contact houden met je wijk, flyeren, regelen van hapjes & drankjes, etc.)
- Minstens één contactpersoon uit de Fontein die met de organisatie van het Zinderfestival meedenkt en meedoet in de werkgroep
Lijkt het je wat? Wil je contactpersoon zijn voor de Fontein?
Laat het ons weten via: secretariaat@defonteinapeldoorn.nl