Interkerkelijk gebed Apeldoorn

Interkerkelijk gebed Apeldoorn

Na onze zomerpauze is op zondagavond 22 september 2024 weer ons maandelijks Interkerkelijk Gebed voor Apeldoorn. Ons gebed is: “dat velen in Apeldoorn Christus mogen leren kennen.”

God werkt in Apeldoorn. Wij en vele anderen baden over het tekort aan predikanten en voorgangers in Apeldoorn. Op zondagavond 4 februari baden we onder meer om roepingen. En op 26 augustus berichtte het ND dat Apeldoorn een recordaantal nieuwe theologiestudenten mocht verwelkomen: 50! 

Onze gebedsavond op zondagavond 22 september zal zijn in de Tabernakelkerk (Waalstraat 2, Apeldoorn). We zijn van plan te gaan bidden voor: 

1. “Nieuwe Alphacursussen” in Apeldoorn e.o. die dit najaar gaan starten of al gestart zijn

2. “Kerkproeverij” tijdens kerkdiensten op 12 en 13 oktober Ontvangst vanaf 19.00 uur. De gebedssamenkomst zal zijn van 19.30 tot 20.45 uur.  U wordt van harte uitgenodigd om mee te bidden.

Andere nieuwsberichten

Ochtenddienst

Deze zondag is onze voorganger Hans de Graaf. Het thema van de dienst is ‘Geloven is luisteren, kijken en doen!’

Lees meer

Kerstmarkt 2025

We hopen dit jaar weer een kerstmarkt te organiseren op zaterdag 13 december van 13-17 uur in het Kristal. Zet

Lees meer

Voedselbank

In de maand november mogen we weer pannenkoekenmeel en stroop inzamelen. Verder is er nog steeds behoefte aan houdbare melk.

Lees meer

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het werk van De Fontein? Stuur een e-mail naar secretariaat@defonteinapeldoorn.nl