De werkgroep uit Noord-Italië koos het thema ‘Ja, ik geloof’ naar aanleiding van een dialoog tussen Jezus en Martha. Zij ontmoeten elkaar voordat Jezus Lazarus op laat staan uit de dood. Johannes 11: 17-27.
Ook in Apeldoorn sluiten we als christenen weer aan bij deze gebedsweek. We beginnen een dag eerder, op 18 januari, met een oecumenische viering verzorgd door het Apeldoorns Beraad van Kerken. Nadien zal iedere avond zal in een andere Kerk/Gemeente gebeden gaan worden (zie bijgevoegd rooster). Er wordt daarbij gebruik van het Gebedsboekje van MissieNederland. (www.weekvangebed.nl.)
De samenkomsten beginnen (behalve op zondag 19 januari) iedere avond om 19.30 uur (ontvangst 19.45) en duren en ongeveer een uur. Evenals in 2024 , gaan we het tweede half uur speciaal willen gaan bidden voor missionaire organisaties in Apeldoorn.
Wees welkom en doe mee!
Luc Cozijnsen
Maaike van Gemeren