Deze zondag is onze voorganger Hans de Graaf. Het thema van de dienst is ‘Geloven is luisteren, kijken en doen!’ We lezen met elkaar Jozua 3. Loop jij (ook) tegen problemen aan die onmogelijk op te lossen zijn? Wil je dichter bij God komen, maar lukt je dat niet? Het volk Israël in het Oude Testament loopt letterlijk tegen een grens aan. Een grens die ze onmogelijk kunnen oversteken. Toch kan het! Toch lukt het! Het volk krijgt opdracht om de rivier de Jordaan over te steken. Ze moeten luisteren, kijken en doen! Van harte een gezegende dienst toegewenst. Na de dienst is er koffie, thee, limonade en gebak, verzorgd door gemeenteleden. Hartelijk welkom.
–
Collectes:
–
1e collecte: Diaconie: Gemeentediaconaat
Als gemeente willen we er voor elkaar zijn en met elkaar meeleven. Dat doen we met aandacht en bijvoorbeeld een kleine attentie voor wie alleen zijn door het verlies van een dierbare. Waar nodig is er ook praktische hulp of financiële ondersteuning. We organiseren ook ontmoetingen voor ouderen. Met uw bijdrage kunnen we dit blijven doen.
–
2e collecte: Wijkkas De Fontein
De collecte van vandaag is bestemd voor de wijkkas van onze geloofsgemeenschap. Jouw bijdrage maakt ons samen-zijn als gemeente mogelijk. Uit de wijkkas betalen we onkosten voor onze activiteiten, zoals jeugdwerk, kinderkerk, bloemengroet, koffie, licenties en andere uitgaven die nodig zijn om gemeente te zijn.
–
Extra collecte: Praise-avond met Roemeense band
In de chrch-app vind je een extra collectemogelijkheid om de praise-avond met de Roemeense band op 9 november mogelijk te maken. Uiteraard kun je ook een bijdrage doen via het rekeningnummer van de wijkkas. Deze extra collecte zal niet via de collecte-emmers tijdens de dienst plaatsvinden.

Kerstmarkt 2025
We hopen dit jaar weer een kerstmarkt te organiseren op zaterdag 13 december van 13-17 uur in het Kristal. Zet

