18

Powerfull Praise

Geloofsgemeenschap De Fontein in Apeldoorn organiseert op zondag 9 november om 19:30  een aanbiddingsavond met de Roemeense band The Hope in wijkcentrum Het Kristal (Distelvlinderlaan 200). De band heeft al op vele plaatsen in Roemenië, Hongarije, Nederland en Engeland opgetreden. De toegang is gratis. Wel is er een collecte voor de onkosten.

The Hope Band werd opgericht in 2004 in het Roemeense plaatsje Curteni, in de buurt van Tirgu Mures. Een groepje uiterst muzikale jongeren voelden zijn toen gestart met een band die nu zijn uitgegroeid tot een professionele groep muzikanten die op hoog niveau muziek maken en zich geroepen voelen om de liefdevolle boodschap van Jezus met anderen te delen. De liederen zijn eigentijds en worden gebracht met een Hongaarse sound waardoor een unieke klank is ontstaan die deze band uniek maakt.

Bandleider Pál Sárosi: “In het begin hielden we gewoon van samen muziek maken en zingen. Pas later voelden we ons geroepen om met onze muziek God te aanbidden en ook anderen hierin mee te nemen en uit te nodigen om Jezus te volgen.”

De band heeft vier albums uitgebracht: Kezdet (Begin), Hűség (Trouw), Engem szeret Jézusom (Mijn Jezus houdt van mij), en onze nieuwste: Nincs más név (Er is geen andere naam). De meeste van de liederen zijn lof- en aanbiddingsliederen, waarin we zingen over Gods grootheid, liefde, schoonheid en kracht.


Andere nieuwsberichten

Avondmaalsdienst

Het is de eerste zondag van de lijdenstijd, van de 40 dagen voor Pasen. Het Pesach werd door God ingesteld

Lees meer

Paasgroetenactie 2026

Vanuit de Protestantse Kerk in Nederland sturen gemeenteleden ook dit jaar paasgroetenkaarten aan gedetineerden in Nederland. De afbeelding op de

Lees meer

Voedselbank

In de maand februari zamelen we pannenkoekmeel en stroop in. Verder is er nog steeds behoefte aan houdbare melk. In

Lees meer

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het werk van De Fontein? Stuur een e-mail naar secretariaat@defonteinapeldoorn.nl