Rachel&friends

Rachel op missie in Nieuw-Zeeland

Kia Ora (Hallo) gemeenteleden, Hier een update vanuit het verre Nieuw-Zeeland. Bij deze wil ik jullie allemaal heel erg bedanken voor jullie bijdragen voor mijn outreach tijdens mijn Disipleship Training School (DTS) met Jeugd Met Een Opdracht (YWAM).

Ik ben momenteel al over driekwart van mijn lecture fase en rond 20 december vertrek ik samen met 4 mede-studenten en 2 leiders op outreach naar Australië en Fiji. De eerste 3,5 week gaan we naar Woorabinda en Byron Bay in Australië. In Byron Bay gaan we onder meer helpen bij ‘Impact Summer’. Een 2 wekelijks programma wat volledig in het teken staat van het evangeliseren aan alle toeristen en backpackers door middel van strandactiviteiten, volleyballen, gratis koffie/thee, barbecues, etc.

Daarna vertrekken we voor 6,5 week naar Fiji. Fiji bestaat uit allemaal eilanden en we gaan naar 3 verschillende plekken toe. Hier zullen we veel evangeliseren in de straten, huisbezoeken doen, preken en werken met kinderen. Ook gaan we naar een klein dorpje in het noorden van Fiji om te helpen bij het vertalen van de bijbel naar de moedertaal van hun stam.

Tijdens mijn tijd hier in Queenstown, Nieuw Zeeland heb ik al super veel geleerd door middel van de lectures en het samenwonen met 50 andere jonge mensen hier op de base. Ook leren we allemaal sketches en dansjes om het evangelie over te brengen. Daarnaast hebben we ook weekelijkse evangelisatie, intercession, worship, work duties, en nog veel meer. Queenstown is een prachtige plek en deze base voelt echt al als thuis.

Tijdens mijn outreach zal ik nieuwsbrieven sturen waar ik het thuisfront op de hoogte houd met wat we allemaal meemaken tijdens onze outreach. Tot die tijd heb ik een Polarstep account waar ik van elke dag een klein stukje tekst schrijf en wat foto’s van die week plaats. Mocht u dat leuk lijken om te lezen dan kunt u mij altijd een appje sturen (06-23394696).

Groeten uit Nieuw-Zeeland,

Rachel Burggraaf

Andere nieuwsberichten

Dekker, Wim nieuw

Kerkdienst

Vandaag is Wim Dekker opnieuw onze voorganger. Hij heeft een bijzonder thema bedacht: SLIM, HANDIG EN VERSTANDIG. Je moet wel
Lees meer
Burendag logo CMYK

Burendag

Op zaterdag 26 september is het Burendag. De Fontein organiseert activiteiten op het kerkplein van de Goede Herderkerk (Asselsestraat 199).
Lees meer
Heijden, Timo van der

Startzondag

We zijn weer druk met de voorbereidingen voor de gemeentezondag. Het beloofd een mooie dag te worden met mooie keuzeprogramma’s.
Lees meer

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het werk van De Fontein? Stuur een e-mail naar secretariaat@defonteinapeldoorn.nl