Beelddrager Moed tbv Mailchimp 2 300x225

Najaarconventie CWN – Thema: Moed

Van 22 t/m 25 oktober wordt op De Betteld in Zelhem de Najaarconventie van CWN gehouden. Dit jaar staat de conventie in het teken van Moed.

Moed is niet hetzelfde als nergens bang voor zijn. Het is juist de stap zetten terwijl er onzekerheid, angst of tegenslag is. In de Bijbel komen we veel mensen tegen die moed nodig hadden én ontvingen. Ook Jezus bemoedigt zijn leerlingen met de woorden: “Houd moed! Ik ben het, wees niet bang.”

Tijdens deze dagen wordt samen nagedacht over vragen als:

  • Wat is moed eigenlijk?
  • Wat betekent zachtmoedigheid?
  • Hoe bemoedigt Jezus ons?
  • En wie of wat helpt ons om zelf moedig te zijn?

Er is een mooi en gevarieerd programma met onder andere Natascha van Weezel op vrijdagochtend en Philip Troost op zaterdagochtend. Vrijdagavond is er een viering met ziekenzalving met Marieke de Ridder en zaterdagavond een voorbede- en zegendienst met Rein Hoekstra. Daarnaast zijn er workshops, ontmoetingen en programma’s voor kinderen en jongeren.

📅 22 t/m 25 oktober
📍 De Betteld, Zelhem

De inschrijving is inmiddels geopend via de website van CWN- https://www.cwn-cwj.nl/najaarsconventie-2026

Een paar dagen om samen stil te staan, elkaar te ontmoeten en misschien wel opnieuw te ontdekken wat het betekent om met zachte moed te leven.

Andere nieuwsberichten

Heijden, Timo van der

Kerkdienst

Zondagochtend gaat onze eigen predikant Timo van der Heijden voor. Het thema is het vervolg op de vorige dienst: ‘God
Lees meer

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het werk van De Fontein? Stuur een e-mail naar secretariaat@defonteinapeldoorn.nl