Foto-16-1920x1076

Feest op komst: doop- en belijdenisdienst 28 juni en opdragen 5 juli

Met vreugde en verwachting kunnen we als gemeente uitkijken naar de doop- en belijdenisdienst van 28 juni waarin Mariska Beekman, Tina & Harold Leeman en Arjen & Jacobine van Barneveld belijdenis zullen doen. Tina zal daarbij gedoopt worden en ook Hylke en Robbin van Barneveld. We staan met elkaar als gemeenschap rondom het doopwater, waarin Gods genade zichtbaar en tastbaar wordt. Daar mogen we allemaal getuige zijn van Zijn goedheid, van hoe God in ons midden werkt door doop en belijdenis.
Een week later, op zondag 5 juli, kunnen we met vreugde en verwachting uitkijken naar de dienst waarin Nore en Elias Wessels worden opgedragen. We staan met elkaar als gemeenschap samen met hun ouders Matthijs en Joëlle rondom hen en vertrouwen hen toe aan de liefde en trouw van hun Hemelse Vader. 
Kortom, groot feest op komst! 
Laten we als gemeente in deze periode van voorbereiding biddend om Mariska, Tina, Harold, Arjen, Jacobine, Hylke, Robbin, Nore en Elias heen staan.

Andere nieuwsberichten

Df67880 w1024 copilot2026030816284

Zendingsondersteuning

Zendingsondersteuning: Als Fontein hebben wij de afgelopen jaren twee zendingsechtparen ondersteund. Beiden zijn inmiddels weer in Nederland. Als KC willen
Lees meer

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het werk van De Fontein? Stuur een e-mail naar secretariaat@defonteinapeldoorn.nl