Zondagochtend 26 juli gaat ds. Piet Verhagen bij ons voor. We lezen samen uit Psalm 116, waarbij de preek aansluit bij Psalm 116:10. Van harte welkom om de dienst met ons mee te vieren! Na afloop is er volop gelegenheid om elkaar te ontmoeten onder het genot van een kop koffie, thee of limonade met iets lekkers. Blijf je daarna nog gezellig? Aansluitend is er weer Fontein Huiskamer 2.0. We lunchen samen, doen een spelletje, voeren mooie gesprekken en genieten van elkaars gezelschap. Kortom: we maken er samen een gezellige en waardevolle middag van. Van harte welkom!
Collecte:
1e collecte: Diaconie: Binnenlands Diaconaat
Het motto van Kerk in Actie is ‘geloven in delen’. Wij mogen delen van wat ons gegeven is. Vandaag collecteren we voor diaconaal werk in ons eigen land: armoedebestrijding, vluchtelingenwerk, ondersteuning van kwetsbare ouderen en jongeren.
2e collecte: Wijkkas De Fontein
De collecte van vandaag is bestemd voor de wijkkas van onze geloofsgemeenschap. Jouw bijdrage maakt ons samen-zijn als gemeente mogelijk. Uit de wijkkas betalen we onkosten voor onze activiteiten, zoals jeugdwerk, kinderkerk, bloemengroet, koffie, licenties en andere uitgaven die nodig zijn om gemeente te zijn.


