Maartenskerk Doorn Wouter Harbers Piano en  harpist Joost Willemze

Koffieconcert in Grote Kerk

Stichting Koffieconcerten organiseert inmiddels een jaar maandelijkse koffieconcerten in de Grote Kerk te Apeldoorn: elke laatste dinsdagochtend van de maand is het raak. Pianist Wouter Harbers is de muzikale spil in deze concertreeks.

Dinsdagochtend 29 oktober zal harpist Joost Willemze meewerken aan het ‘virtuoos snarenspel’! Kom ook gezellig meegenieten op dinsdagochtend 29 oktober in de Grote Kerk in Apeldoorn. Vanaf 9:45u staat de koffie klaar, en om 10:30 uur begint de muziek. De entree is gratis; bij de uitgang is er een collecte. Iedereen is welkom, maar reserveer wel even vooraf via www.koffieconcerten.nl.

Andere nieuwsberichten

Kerstmusical

De Fontein organiseert voor de achtste keer een kerstmusical, samen met de basisscholen in het Kristal. Ouders, familie, gemeenteleden zijn

Lees meer

Ochtenddienst

Als een machthebber, koning of beroemdheid ergens aankomt dan wordt die meestal in de spotlight gezet. Als het licht op

Lees meer

Kerstnachtdienst

De Fontein organiseert een Kerstnachtdienst in wijkcentrum Kristal. De dienst begint om 21:00 uur en zal ongeveer een uur duren.

Lees meer

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het werk van De Fontein? Stuur een e-mail naar secretariaat@defonteinapeldoorn.nl