Janssen, Daniel

Stagiaire De Fontein Apeldoorn

Mijn naam is Daniel Janssen. Geboren en opgegroeid in Duitsland. Mijn vader is Nederlander en mijn moeder Duitse. In Duitsland ben ik met de studie theologie begonnen en nu rond ik die in Apeldoorn af. Begonnen ben ik met mijn studie om meer over God en de Bijbel te leren, niet eens met het perspectief om dominee te worden. Eigenlijk wilde ik in het begin timmerman worden en in het dagelijkse leven een getuige van God zijn. Toch merkte ik in de loop der tijd dat ik ervan hou om over God en de wereld na te denken. Pas met de tijd werd het voor mij voorstelbaar om zelf dominee te worden. Nu ben ik bijna klaar met mijn studie en hoop volgend jaar mijn dienst in de kerk te beginnen.

 

In mijn stage hoop ik meer inzicht te krijgen in wat het betekent om dominee te zijn, en zelf wat ervaring op te doen om een beetje beter voorbereid te zijn op wat mij later in mijn beroep te wachten staat. Als ik niet met theologie bezig ben, lees ik graag filosofie of fantasyromans. Daarnaast ben ik graag buiten of in een boulderhal aan het klimmen. Een andere passie van mij is muziek, of het nu om luisteren of om maken gaat. Als je meer over mij wil weten dan stap graag op mij af, ik kijk ernaar uit om jullie te leren kennen.

Andere nieuwsberichten

Voedselbank Apeldoorn

Voedselbank

In de maand oktober zijn de producten pannenkoekmeel en stroop. Verder is er nog steeds behoefte aan houdbare melk. 
Lees meer

Kerkdienst

De altijd brandende lamp. Ergens in een hoekje van ons kerkgebouw is een klein raampje met een olielampje erop. Bescheiden
Lees meer
Vraagteken Alpha

Alphacursus

We starten vanaf zondag 25 oktober weer een Alphacursus. Deze zal worden gehouden in de Goede Herderkerk. We komen 10
Lees meer

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het werk van De Fontein? Stuur een e-mail naar secretariaat@defonteinapeldoorn.nl.